Web Site Yükleniyor...
Anasayfa TARİHÇE

TARİHÇE

         Korkmaz Çelik Kasrat Avukatlık Ofisi’nin tarihi, mevcut ortaklarının çok öncesi yıllara dayanır. Emekli Hâkim Ali Osman SENKOŞ tarafından 1990’larda kurulan Senkoş Hukuk Bürosu, Bursa ilinde kooperatifler hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Ceza Hukuku alanında haklı bir üne sahiptir. Zamanla ailesinden ve genç avukatlardan oluşan meslektaşların katılımı ile kadrosunu genişleterek Çelik-Senkoş Hukuk adını alan ofis; kurucusu Av. Ali Osman Senkoş’ un 2011 yılında vefatından sonra Sedat KASRAT tarafından 2002 yılında kurulmuş Kasrat Hukuk Bürosu ile birleşerek “Çelik – Kasrat Avukatlık” adını almıştır. 2014 yılı sonunda da icra – iflas hukuku, miras hukuku ve spor hukuku konusunda uzmanlaşmış olan “Korkmaz Hukuk” bu güçbirliğine katılarak ekip tamamlanmıştır. 

         Korkmaz Çelik Kasrat Avukatlık Ofisi, tecrübeli ve genç avukatların bir araya geldiği, 9 avukat 5 yardımcı personelden ve sayıları/meslekleri değişken stajyerler ve öğrenmeye iştahlı öğrencilerden oluşan kadrosu ile yaygın olarak; Bursa ve Güney Marmara bölgesinde ve İstanbul’da kurulu sermaye şirketlerine, kooperatiflere Organize Sanayi Bölgelerine, Belediyelere ve Spor Kulüplerine hukuk müşavirliği hizmeti vermektedir. Ayrıca bünyesindeki yetkin icra departmanı vasıtası ile kurumsal alacaklı firmalara ve tacirlere icra takibi ve alacak yönetimi hizmeti sunmaktadır. 

             Korkmaz Çelik Kasrat Avukatlık Ofisi, artan müvekkil sayısı ile birlikte kadrosunu da planlamakta; bünyesine kattığı iyi eğitimli stajyerleri ve hukuk fakültesi öğrencilerini faaliyet alanı içerisinde uzmanlaşmış avukatlar olmak üzere özenle yetiştirerek, en kıymetli sermayesi olarak gördüğü kaliteli insan kaynağı üzerinden kurumsallaşmaktadır.